W Polsce nadal nie w pełni wykorzystywany i doceniany jest potencjał biogazu. Czy wejście w życie ustawy o OZE będzie ożywi rynek i sprzyjać będzie powstawaniu nowych biogazowni?
Firma KLIMOR, polski producent central klimatyzacyjno-wentylacyjnych, otrzymał prestiżowy tytuł „Jakość Roku 2015" w kategorii PRODUKT ROKU w jubileuszowej, 10. edycji Programu certyfikacyjnego organizowanego przez Fundację Qualitas.
Wprowadzany w całej Europie wymóg przedstawiania klas energetycznych urządzeń grzewczych w krótkim czasie spowoduje znaczne zmiany dla całej branży grzewczej i w rynku urządzeń.
Po raz 18. Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodzi najbardziej prężnie działające polskie firmy.
Po raz kolejny spotkanie branży biogazu podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland 2015, 22-24.09.2015 Centrum EXPO XXI, Warszawa.
Z przyjemnością informujemy, że wraz z 02.02.2015 r. rozpoczęliśmy promocję glikolowych pomp ciepła Alpha-InnoTec!
Po raz 18. Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodzi najlepsze polskie firmy statuetkami WIKTORIA. Zostaną one wręczone 24. października podczas Wielkiej Gali w Warszawie.
Szanowni Państwo Uprzejmym listem chcielibyśmy poinformować o najnowszych wydarzeniach związanych z naszą firmą. Będzie nam bardzo miło jeśli zechcą Państwo opublikować je w swoich mediach.
Konkurs przeznaczony jest dla studentów i absolwentów uczelni wyższych technicznych w Polsce i trwa do 30 września 2017 roku.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 marca 2017 roku niespodziewanie zmarł dr inż. Bolesław Gaziński.
Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą grzejników kanałowych z konwekcją wymuszoną Terraline Neo.
Panasonic wprowadził 50-litrowy zbiornik buforowy przeznaczony dla linii pomp ciepła powietrze-woda Aquarea.
Pragnę poinformować, iż dnia 30.10.2015r. nastąpiło połączenie spółki FG POLAND S.A. Jako spółki przejmującej ze spółką EURO-CLIMA sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie Wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 000032426 jako spółką przejmowaną.
“Najlepszy program lojalnościowy dla projektantów w 2015 roku” – to słowa jakie usłyszeliśmy od jednego z uczestników.