W dniach 16-18 października w Norymberdze odbyła się 7 edycja Targów Chillventa 2018. W tegorocznej edycji, wiodących światowych targów, udział wzięły spółki KAISAI, KLIMOR oraz – po raz pierwszy pod parasolem Grupy Klima-Therm – Barbor. Głównym celem uczestnictwa grupy było umożliwienie bezpośredniego kontaktu potencjalnym odbiorcom urządzeń z przedstawicielami spółek oraz zapoznanie się z nowościami produktowymi.
Od dnia 01.02.2015 centrala naszej firmy znajdować się będzie pod nowym adresem
Za kilka dni rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Dobiegła końca budowa Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 9 na Umultowie, obejmującego Przedszkole nr 193 i Szkołę Podstawową nr 93 w Poznaniu, który mieliśmy przyjemność wyposażyć w 15 central, typu Optima oraz 2 centrale dachowe Optima TOP.
Nowa kompaktowa centrala wentylacyjna z wbudowaną automatyką do zastosowań w systemach grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych / HVAC.
W przeszłości większość budynków sakralnych i Kościołów budowano bez ogrzewania. Postęp, wzrost świadomości i wymagań sprawiły, że coraz częściej obiekty te doposaża się w systemy grzewczo-wentylacyjne.
Centrala wentylacyjno-klimatyzacyjna Swegon GOLD umacnia swoją pozycję na rynku. Już dziś wszystkie centrale GOLD objęte są pełną, 5-letnią gwarancją.
Zehnder ComfoBox to nowoczesna centrala, zapewniająca w domu jednorodzinnym ogrzewanie, wentylację, chłodzenie i podgrzewanie wody. Ta zaawansowana tech-nologicznie jednostka została wyróżniona dwiema prestiżowymi nagrodami podczas Targów INSTALACJE 2010.
Szwedzki koncern Swegon od wielu lat jest synonimem doskonałej jakości urządzeń wentylacyjnych, gwarantujących spełnienie parametrów technicznych nawet najbardziej wymagających użytkowników.
System alarmowy to coraz częściej spotykany element wyposażenia prywatnych domów i mieszkań, ale też firm, przedsiębiorstw, fabryk czy biur.
W dniach od 13 do 17 marca na międzynarodowych targach ISH we Frankfurcie nad Menem Grupa Klima-Therm zaprezentuje najnowszą ofertę urządzeń marek własnych KAISAI i KLIMOR. Obecność na jednym z najważniejszych wydarzeń branży HVAC związana jest ze strategią ekspansji firmy w Europie, w tym również z dalszym dynamicznym rozwojem działalności spółki-córki Klima-Therm GmbH w Niemczech.
Miło nam poinformować, że ukazał się już najnowszy folder, zawierający kompletny pakiet urządzeń dla służby zdrowia oraz pomieszczeń o wysokich wymaganiach higienicznych.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 27-29.02.2024 roku, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Kaisai i Klimor. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań z segmentu OZE, a także systemów wentylacji.
Nowy sterownik dedykowany dla central wentyalcyjnych i rekuperatorów. Posiada nowoczesny system sterowania, który integruję pracę układu odzysku ciepła, wymienników ciepła/chłodu, osprzętu wentylacyjnego, czujników pomiarowych oraz innych instalacji obiektowych zapewniając możliwość zdalnego sterowania przez urządzenia mobilne.